Latest Blog Posts

Hurá do teplých krajin!

5.7.2020 / / Nezařazené

Myslím, že každý z nás by s radostí uvítal, kdybychom se na podzim sbalili a tak jako ptáci odletěli na jih, do teplíčka a na jaře se opět vrátili. Bohužel je to nereálné. Zaprvé nejsme ptáci, a tak přesto, že jsme svobodní, zde máme určitě závazky, díky kterým nám odjet brání. A za druhé jsme lidé, kteří se nespokojí s málem. Musíme chodit do práce, s čím souvisí i závazky, dále se musíme umět postarat o rodinu. Bydlení, další zásadní věc. A vezmeme-li to z druhé strany, co je na zimě zase tak špatného, když je jen jednou za rok?

Jste letní nebo zimní typ?
Nesouvisí tak ani tak s barvou pletí, vlasů a očí, jako spíše s tím, kterému ročnímu období dáváte přednost. Milujete-li moře, sluníčko a pláž, pak jsme jednoznačně typ letní. A naopak, sedíte-li si v teplíčku v zimní zahradě, ale jen chvíli, protože toužíte vyjít ven a skotačit ve sněhu, pak patříte do druhé skupiny.

Každý jsme jiný
Nebojte, ani jeden typ není lepší, naopak je to v pořádku, že nejsme všichni stejní. Protiklady se přitahují, není to tak? I když pozor, abyste nebyli až moc odlišní. Vždy musí docházet k určitému kompromisu.Průšvih by byl v tom, kdyby jeden toužil prožít dovolenou na horách a druhý naopak u moře. Buďto můžete podniknout oba výlety, střihnout si a jet jenom na jeden, což je velice těžké, nebo jet na dovolenou každý zvlášť.